Obsah fóra 4runnerclub.org 4runnerclub.org
Diskuzní fóra

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Motor D-4D

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra 4runnerclub.org -> Modifikace, úpravy, technika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janek1234

PříspěvekZaslal: čt 20.04.2017, 11:44    Předmět: Motor D-4D Odpovědět s citátem

Kámoš mi nabízí Toyotu 4Runner s dieselovým D-4D motorem, tak se chci zeptat na názor, jak jste s tímto motorem spokojeni. Hledal jsem o tom něco na netu a našel jsem recenzi tohoto motoru na http://kralmotoru.cz/media/recenze-na-motory-toyota-d-4d , kde píšou, že "pro vznětové motory je typická především hlučnost, která se projevuje klapotem, vibracemi, ale i duněním. Podobné zvuky se projevují jen chvíli, po nastartování je motor tišší než obvykle. Zvuk se začíná postupně projevovat až od 3500 otáček a více, čímž dokáže jednoznačně předčíst předešlou benzínovou verzi". To mi zní fakt dobře. Auto je něco kolem 14 let staré a nabízí mi ho za 80 tis. Kč, tak váhám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra 4runnerclub.org -> Modifikace, úpravy, technika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: